FX11B-100P-SV0.5
FX11B-100P-SV0.5 Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=FX11B-100P-SV0.5
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HDR 100POS SMD GOLD
Packaging: Tray
Features: Solder Retention
Connector Type: Header, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 100
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.103" (2.63mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 3mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 100POS SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Solder Retention, Connector Type: Header, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 100, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.103" (2.63mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 3mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.