FX11B-100S-SV
FX11B-100S-SV Hirose Connector
FX11_Catalog_D31694_en-2585891.pdf
Виробник: Hirose Connector
Board to Board & Mezzanine Connectors 100P STRT SMT HEADER GROUND PLATE GOLD
на замовлення 143 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 100POS SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Solder Retention, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 100, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.083" (2.10mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 2.5mm, 3mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції FX11B-100S-SV
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX11B-100S-SV FX11B-100S-SV Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=FX11B-100S-SV Description: CONN RCPT 100POS SMD GOLD
Packaging: Tray
Features: Solder Retention
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 100
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.083" (2.10mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 2.5mm, 3mm