FX20-100P-0.5SV20
FX20-100P-0.5SV20 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HDR 100POS SMD GOLD
Features: Solder Retention
Packaging: Tray
Connector Type: Header, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 100
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.717" (18.21mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 20mm, 30mm
Number of Rows: 2
на замовлення 51 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 100POS SMD GOLD, Features: Solder Retention, Packaging: Tray, Connector Type: Header, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 100, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.717" (18.21mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 20mm, 30mm, Number of Rows: 2.