Продукція > HIROSE CONNECTOR > FX20-100S-0.5SV10
FX20-100S-0.5SV10
FX20-100S-0.5SV10 Hirose Connector
FX20_Catalog_D49373_en-2585898.pdf
Виробник: Hirose Connector
Board to Board & Mezzanine Connectors 100P Straight RCP .5mm Pitch
на замовлення 180 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT 100POS SMD, Features: Solder Retention, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 100, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.720" (18.30mm), Mated Stacking Heights: 25mm, 30mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX20-100S-0.5SV10 FX20-100S-0.5SV10 Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0570-1002-3-00&productname=FX20-60P-0.5SV15&series=FX20&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49373_en Description: CONN RCPT 100POS SMD
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 100
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.720" (18.30mm)
Mated Stacking Heights: 25mm, 30mm