FX20-120S-0.5SH
FX20-120S-0.5SH Hirose Connector
FX20_Catalog_D49373_en-2585898.pdf
Виробник: Hirose Connector
Board to Board & Mezzanine Connectors 120P 0.5MM PITCH R/A RECEPT 20MM HT
на замовлення 126 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT 120POS R/A SMD, Packaging: Tray, Features: Solder Retention, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 120, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.281" (7.15mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX20-120S-0.5SH FX20-120S-0.5SH Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0570-1002-3-00&productname=FX20-60P-0.5SV15&series=FX20&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49373_en Description: CONN RCPT 120POS R/A SMD
Packaging: Tray
Features: Solder Retention
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 120
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.281" (7.15mm)