FX20-140S-0.5SH
FX20-140S-0.5SH Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 140POS R/A SMD
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 140
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.281" (7.15mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT 140POS R/A SMD, Packaging: Tray, Features: Solder Retention, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 140, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.281" (7.15mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.