FX20-140S-0.5SV
FX20-140S-0.5SV Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 140POS SMD GOLD
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 140
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.327" (8.30mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 15mm, 20mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT 140POS SMD GOLD, Features: Solder Retention, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 140, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.327" (8.30mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 15mm, 20mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.