FX20-20S-0.5SV
FX20-20S-0.5SV Hirose Connector
FX20_Catalog_D49373_en-2585898.pdf
Виробник: Hirose Connector
Board to Board & Mezzanine Connectors
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT 20POS SMD GOLD, Features: Solder Retention, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 20, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.327" (8.30mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 15mm, 20mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX20-20S-0.5SV FX20-20S-0.5SV Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0570-1002-3-00&productname=FX20-60P-0.5SV15&series=FX20&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49373_en Description: CONN RCPT 20POS SMD GOLD
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.327" (8.30mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 15mm, 20mm