FX20-40S-0.5SH
FX20-40S-0.5SH Hirose Connector
FX20_Catalog_D49373_en-2585898.pdf
Виробник: Hirose Connector
Board to Board & Mezzanine Connectors
на замовлення 216 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 40POS R/A SMD, Packaging: Tray, Features: Solder Retention, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 40, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.281" (7.15mm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX20-40S-0.5SH FX20-40S-0.5SH Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=FX20-40S-0.5SH Description: CONN RCPT 40POS R/A SMD
Packaging: Tray
Features: Solder Retention
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 40
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.281" (7.15mm)