FX20-80S-0.5SV10
FX20-80S-0.5SV10 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 80POS SMD
Features: Solder Retention
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 80
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.720" (18.30mm)
Mated Stacking Heights: 25mm, 30mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT 80POS SMD, Features: Solder Retention, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 80, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.720" (18.30mm), Mated Stacking Heights: 25mm, 30mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX20-80S-0.5SV10 FX20-80S-0.5SV10 Виробник : Hirose Connector FX20_Catalog_D49373_en-2585898.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 80P 0.5MM PITCH, STR RECEPT 10MM HT