FX23-40S-0.5SV10
FX23-40S-0.5SV10 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 40POS SMD GOLD
Features: Board Guide
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 44 (40 + 4 Power)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Number of Rows: 2
на замовлення 73 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT 40POS SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 44 (40 + 4 Power), Pitch: 0.020" (0.50mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX23-40S-0.5SV10 FX23-40S-0.5SV10 Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0573-2004-3-00&productname=FX23L-80P-0.5SV8&series=FX23L&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_FX23_FX23L_CAT Description: CONN RCPT 40POS SMD GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Guide
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 658 шт:
Кількість Ціна
FX23-40S-0.5SV10 FX23-40S-0.5SV10 Виробник : Hirose Connector document?clcode=CL0573-2004-3-00&productname=FX23L-80P-0.5SV8&series=FX23L&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_FX23_FX23L_CAT Board to Board & Mezzanine Connectors 0.5mm Pitch Recep Strt 40P 10mm Hght
на замовлення 243 шт:
Мінімальне замовлення: 2
FX23-40S-0.5SV10 Виробник : HIROSE document?clcode=CL0573-2004-3-00&productname=FX23L-80P-0.5SV8&series=FX23L&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_FX23_FX23L_CAT CONN RCPT 40POS SMD GOLD Група товару: Розніми низьковольтного живлення Од. вим: шт