FX23-60P-0.5SV15
FX23-60P-0.5SV15 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HDR 60POS SMD GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Guide
Connector Type: Header, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 64 (60 + 4 Power)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.507" (12.88mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 15mm, 20mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 987 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 60POS SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Connector Type: Header, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 64 (60 + 4 Power), Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.507" (12.88mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 15mm, 20mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX23-60P-0.5SV15 FX23-60P-0.5SV15 Виробник : Hirose Connector FX23_Catalog_D141086_en-2585881.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 0.5mm Pitch Header Strt 60P 15mm Hght
на замовлення 969 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FX23-60P-0.5SV15 Виробник : Hirose document?clcode=CL0573-2004-3-00&productname=FX23L-80P-0.5SV8&series=FX23L&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_FX23_FX23L_CAT Conn Board to Board HDR 60 POS 0.5mm Solder ST SMD FunctionMAX? Tray