FX23-60P-0.5SV20
FX23-60P-0.5SV20 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HDR 60POS SMD GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Guide
Connector Type: Header, Outer Shroud Contacts
Number of Positions: 64 (60 + 4 Power)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.703" (17.85mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 20mm, 30mm
Number of Rows: 2
на замовлення 1165 шт:
Написати відгук
Description: CONN HDR 60POS SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Connector Type: Header, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 64 (60 + 4 Power), Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.703" (17.85mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 20mm, 30mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX23-60P-0.5SV20 FX23-60P-0.5SV20 Виробник : Hirose Connector document?clcode=CL0573-2004-3-00&productname=FX23L-80P-0.5SV8&series=FX23L&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_FX23_FX23L_CAT Board to Board & Mezzanine Connectors 0.5mm Pitch Header Strt 60P 20mm Hght
Кількість Ціна
FX23-60P-0.5SV20 FX23-60P-0.5SV20 Виробник : Hirose fx23-60p-0.5sv20_cl0573-3103-0-00_2ddrawing_0000955233.pdf Conn Board to Board HDR 60 POS 0.5mm Solder ST SMD Tray