FX23-80S-0.5SV
FX23-80S-0.5SV Hirose Connector
FX23_Catalog_D141086_en-2585881.pdf
Виробник: Hirose Connector
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.5mm Pitch Recep Straight 80P
на замовлення 466 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 80POS SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 84 (80 + 4 Power), Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.268" (6.80mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 15mm, 20mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX23-80S-0.5SV FX23-80S-0.5SV Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0573-2004-3-00&productname=FX23L-80P-0.5SV8&series=FX23L&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_FX23_FX23L_CAT Description: CONN RCPT 80POS SMD GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Guide
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Number of Positions: 84 (80 + 4 Power)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.268" (6.80mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 15mm, 20mm