FX23L-20S-0.5SV
FX23L-20S-0.5SV Hirose Connector
FX23_Catalog_D141086_en-2585881.pdf
Виробник: Hirose Connector
Board to Board & Mezzanine Connectors Female Recep 20Ckt
на замовлення 467 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT, Features: Board Guide, Pick and Place, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 24 (20 + 4 Power), Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.228" (5.80mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Board Guide, Pick and Place
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 24 (20 + 4 Power)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.228" (5.80mm)