FX2BA-60SA-1.27R
FX2BA-60SA-1.27R Hirose Electric Co Ltd
document?clcode=&productname=&series=FX2&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_FX2_CAT
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN SOCKET 60POS 1.27MM (4PCS)
Features: Strain Relief
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 60
Termination: IDC
Connector Style: Outer Shroud Contacts
Contact Finish Thickness: FLASH
Number of Rows: 2
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN SOCKET 60POS 1.27MM (4PCS), Features: Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 60, Termination: IDC, Connector Style: Outer Shroud Contacts, Contact Finish Thickness: FLASH, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX2BA-60SA-1.27R FX2BA-60SA-1.27R Виробник : Hirose Connector document?clcode=&productname=&series=FX2&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_FX2_CAT Board to Board & Mezzanine Connectors IDC SKT 60P 1.27mm IDT RA Cable Mount