Продукція > HIROSE > FX5-40S2A-DSA(71)
FX5-40S2A-DSA(71)
FX5-40S2A-DSA(71) Hirose
doc_1806131257078.pdf
Виробник: Hirose
Conn Wire to Board RCP 40 POS 1mm Solder ST Thru-Hole Tray
на замовлення 120 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 78
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 40POS VERT GOLD, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 40, Pitch: 0.039" (1.00mm), Height Above Board: 0.366" (9.30mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX5-40S2A-DSA(71) FX5-40S2A-DSA(71) Виробник : Hirose Connector FX5_Catalog_D49370_en.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors REC 40P 1MM STRAIGHT
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
FX5-40S2A-DSA(71) FX5-40S2A-DSA(71) Виробник : Hirose doc_1806131257078.pdf Conn Wire to Board RCP 40 POS 1mm Solder ST Thru-Hole Tray
на замовлення 7 шт:
FX5-40S2A-DSA(71) Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=FX5-40S2A-DSA(71) Description: CONN RCPT 40POS VERT GOLD
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 40
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Height Above Board: 0.366" (9.30mm)