Продукція > HIROSE CONNECTOR > FX5-52S2A-DSA(71)
FX5-52S2A-DSA(71)
FX5-52S2A-DSA(71) Hirose Connector
FX5_Catalog_D49370_en.pdf
Виробник: Hirose Connector
Board to Board & Mezzanine Connectors REC 52P 1MM STRAIGHT
на замовлення 148 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 52POS VERT GOLD, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 52, Pitch: 0.039" (1.00mm), Height Above Board: 0.366" (9.30mm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX5-52S2A-DSA(71) FX5-52S2A-DSA(71) Виробник : Hirose doc_1806131257078.pdf Conn Board to Board F 52 POS 1mm Solder ST Thru-Hole Tray
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
FX5-52S2A-DSA(71) Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=&productname=&series=FX5&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49370_en Description: CONN RCPT 52POS VERT GOLD
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 52
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Height Above Board: 0.366" (9.30mm)