Продукція > HIROSE > FX5-68P-SH(71)
FX5-68P-SH(71)
FX5-68P-SH(71) Hirose
fx5catalogd49370en.pdf
Виробник: Hirose
Conn Board to Board HDR 68 POS 0.5mm Solder RA SMD Tray
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 68POS R/A SMD GOLD, Features: Board Guide, Flange, Packaging: Tray, Connector Type: Header, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 68, Pitch: 0.039" (1.00mm), Height Above Board: 0.256" (6.50mm), Number of Rows: 2.
Інші пропозиції FX5-68P-SH(71)
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX5-68P-SH(71) Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=FX5-68P-SH(71) Description: CONN HDR 68POS R/A SMD GOLD
Features: Board Guide, Flange
Packaging: Tray
Connector Type: Header, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 68
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Height Above Board: 0.256" (6.50mm)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
FX5-68P-SH(71) FX5-68P-SH(71) Виробник : Hirose Connector FX5_68P_SH_71__CL0575_0008_6_71_2DDrawing_00009090-1616617.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors HDR 68P 1MM R/A GOLD