Продукція > HIROSE > FX5-68S2A-DSA(71)
FX5-68S2A-DSA(71)
FX5-68S2A-DSA(71) Hirose
doc_1806131257078.pdf
Виробник: Hirose
Conn Board to Board RCP 68 POS 1mm Solder ST Thru-Hole Tray
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 68POS VERT GOLD, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 68, Pitch: 0.039" (1.00mm), Height Above Board: 0.366" (9.30mm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX5-68S2A-DSA(71) Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=FX5-68S2A-DSA(71) Description: CONN RCPT 68POS VERT GOLD
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 68
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Height Above Board: 0.366" (9.30mm)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
FX5-68S2A-DSA(71) FX5-68S2A-DSA(71) Виробник : Hirose Connector FX5_68S2A_DSA_71_CL0575_0108_0_71_2DDrawing_0000909098.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors REC 68P 1MM STRAIGHT