FYLS-1206PGC
Код товару: 205924
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FYLS-1206PGC FYLS-1206PGC Виробник : FORYARD Category: SMD colour LEDs
Description: LED; green; SMD; 1206; 360mcd; 2.8÷3.6VDC; 3.2x1.6x1.1mm; 140°; 20mA
Type of diode: LED
LED colour: green
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Luminosity: 360mcd
Operating voltage: 2.8...3.6V DC
Dimensions: 3.2x1.6x1.1mm
Viewing angle: 140°
LED current: 20mA
Wavelength: 525nm
LED lens: transparent
на замовлення 43890 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
FYLS-1206PGC Виробник : FORYARD LED SMD; 1206; green; luminosity: 360mcd; viewing angle: 140°; diode current: 30mA Wavelength: 520-525nm; transparent; power: 100mW; working voltage: 2,8-3,6V FYLS-1206PGC FORYARD OLZ.FYLS-1206PGC
кількість в упаковці: 500 шт
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
З цим товаром купують
62 kOhm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-62K-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_20150401_1.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 1206
Номінал: 62 kOhm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
460 шт - РАДІОМАГ-Львів
Мінімальне замовлення: 100
30 kOhm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-30K-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_20150401_1.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 1206
Номінал: 30 kOhm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
35 шт - РАДІОМАГ-Львів
701 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 100
2,2 kOhm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-2K2R-Hitano) (резистор SMD)
RC_series.pdf
Номінал: 2,2 kOhm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
100 kOhm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-100KR-Hitano) (резистор SMD)
RC_series.pdf
Номінал: 100 kOhm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
120 Ohm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-120R-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 120 Ohm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V