Продукція > FORYARD > FYLS-2835KURC-0.2W
FYLS-2835KURC-0.2W
FYLS-2835KURC-0.2W FORYARD
FYLS-2835KURC-0.2W-B.pdf
Виробник: FORYARD
Category: SMD colour LEDs
Description: LED; red; SMD; 1550÷1750(typ)-2050mcd; 1.8÷2.4VDC; 3.5x2.8x0.8mm
Type of diode: LED
LED colour: red
Mounting: SMD
Wavelength: 620...627nm
Dimensions: 3.5x2.8x0.8mm
LED current: 60mA
Power: 0.2W
Luminosity: 1550...1750(typ)-2050mcd
Operating voltage: 1.8...2.4V DC
Viewing angle: 120°
Case - mm: 3528
LED lens: transparent
на замовлення 17070 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 90
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD colour LEDs, Description: LED; red; SMD; 1550÷1750(typ)-2050mcd; 1.8÷2.4VDC; 3.5x2.8x0.8mm, Type of diode: LED, LED colour: red, Mounting: SMD, Wavelength: 620...627nm, Dimensions: 3.5x2.8x0.8mm, LED current: 60mA, Power: 0.2W, Luminosity: 1550...1750(typ)-2050mcd, Operating voltage: 1.8...2.4V DC, Viewing angle: 120°, Case - mm: 3528, LED lens: transparent.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FYLS-2835KURC-0.2W Виробник : FORYARD Case: SMD; Colour: red; Brightness: 1750mcd; Wavelength: 623 nm; Conductive current: 60 mA; FYLS-2835KURC-0.2W FORYARD OLC.FYLS-2835KURC-0.2W