Продукція > FORYARD > FYLS-2835PURC-0.2W
FYLS-2835PURC-0.2W
FYLS-2835PURC-0.2W FORYARD
FYLS-2835LRC-0.2W.pdf
Виробник: FORYARD
Category: SMD colour LEDs
Description: LED; red; SMD; 1750÷2250(typ)-2850mcd; 1.8÷2.4VDC; 3.5x2.8x1.9mm
Type of diode: LED
LED colour: red
Mounting: SMD
Wavelength: 620...627nm
Dimensions: 3.5x2.8x1.9mm
LED current: 60mA
Power: 0.2W
Luminosity: 1750...2250(typ)-2850mcd
LED lens: transparent
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD colour LEDs, Description: LED; red; SMD; 1750÷2250(typ)-2850mcd; 1.8÷2.4VDC; 3.5x2.8x1.9mm, Type of diode: LED, LED colour: red, Mounting: SMD, Wavelength: 620...627nm, Dimensions: 3.5x2.8x1.9mm, LED current: 60mA, Power: 0.2W, Luminosity: 1750...2250(typ)-2850mcd, Operating voltage: 1.8...2.4V DC, Viewing angle: 120°, Case - mm: 3528, LED lens: transparent.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FYLS-2835PURC-0.2W Виробник : Ningbo Foryard Optoelectronics Co., Ltd SMD; 2835; красный/red; 1750-2250(тип)-2850мкд; 3,5x2,8x1,9мм Група товару: Світлодіоди PLCC Од. вим: шт
товару немає в наявності
FYLS-2835PURC-0.2W Виробник : Ningbo Foryard Optoelectronics Co., Ltd SMD; 2835; красный/red; 1750-2250(тип)-2850мкд; 3,5x2,8x1,9мм Група товару: Світлодіоди та світлодіодні модулі Од. вим: шт