Продукція > FORYARD > FYLS-2835UYC-0.5W
FYLS-2835UYC-0.5W
FYLS-2835UYC-0.5W FORYARD
Виробник: FORYARD
Category: SMD colour LEDs
Description: LED; yellow; SMD; 15÷17(typ)-20lm; 1.8÷2.4VDC; 3.5x2.8x0.8mm; 120°
Type of diode: LED
LED colour: yellow
Mounting: SMD
Case - mm: 3528
Luminosity: 15...17(typ)-20lm
Viewing angle: 120°
Dimensions: 3.5x2.8x0.8mm
LED current: 150mA
Operating voltage: 1.8...2.4V DC
LED lens: transparent
Wavelength: 588...596nm
Power: 0.5W
на замовлення 2625 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD colour LEDs, Description: LED; yellow; SMD; 15÷17(typ)-20lm; 1.8÷2.4VDC; 3.5x2.8x0.8mm; 120°, Type of diode: LED, LED colour: yellow, Mounting: SMD, Case - mm: 3528, Luminosity: 15...17(typ)-20lm, Viewing angle: 120°, Dimensions: 3.5x2.8x0.8mm, LED current: 150mA, Operating voltage: 1.8...2.4V DC, LED lens: transparent, Wavelength: 588...596nm, Power: 0.5W.