Продукція > VISHAY DALE > G00310R00FE7080
G00310R00FE7080
G00310R00FE7080 Vishay Dale
doc?60001
Виробник: Vishay Dale
Description: G-3-80 10 1% E70 E3
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Non-Inductive
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 10 Ohms
на замовлення 824 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: G-3-80 10 1% E70 E3, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Non-Inductive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 10 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G00310R00FE7080 G00310R00FE7080 Виробник : Vishay / Dale doc?60001 Wirewound Resistors - Through Hole 2watt 10ohms 1% Axial
на замовлення 707 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G00310R00FE7080 G00310R00FE7080 Виробник : Vishay Dale doc?60001 Description: G-3-80 10 1% E70 E3
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Non-Inductive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 10 Ohms