Продукція > VISHAY DALE > G003220R0FE7080
G003220R0FE7080
G003220R0FE7080 Vishay Dale
ggn.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: G-3-80 220 1% E70 E3
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 220 Ohms
на замовлення 176 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: G-3-80 220 1% E70 E3, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 220 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G003220R0FE7080 G003220R0FE7080 Виробник : Vishay / Dale ggn.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 220ohms 1%
на замовлення 303 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G003220R0FE7080 G003220R0FE7080 Виробник : Vishay Dale ggn.pdf Description: G-3-80 220 1% E70 E3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 220 Ohms