Продукція > VISHAY DALE > G0033K300FE1280
G0033K300FE1280
G0033K300FE1280 Vishay Dale
doc?30205
Виробник: Vishay Dale
Description: G-3-80 3.3K 1% E12 E3
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 3.3 kOhms
на замовлення 90 шт:
Написати відгук
Description: G-3-80 3.3K 1% E12 E3, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 3.3 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G0033K300FE1280 G0033K300FE1280 Виробник : Vishay / Dale doc?30205 Wirewound Resistors - Through Hole 2watt 3.3Kohms 1%