Продукція > VISHAY > G05C243R0AS70
G05C243R0AS70
G05C243R0AS70 Vishay
ggn.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 243 Ohm 0.05% 5W ±20ppm/°C Silicone AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції G05C243R0AS70
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G05C243R0AS70 G05C243R0AS70 Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 243ohm .05%