Продукція > HARWIN > G125-0020005
G125-0020005
G125-0020005 HARWIN
G125-0020005.pdf
Виробник: HARWIN
Category: Raster signal connectors 1,25mm
Description: Contact; female; Gecko; Gecko,Gecko-MT,Gecko-SL; gold-plated
Manufacturer series: Gecko
Connector: contact
Electrical mounting: crimped
Kind of connector: female
Mechanical mounting: for cable
Application - series/manufacturer: Gecko; Gecko-MT; Gecko-SL
Contact plating: gold-plated
Spatial orientation: straight
Type of connector: wire-wire/PCB
Contacts pitch: 1.25mm
Current rating: 2A
Wire size: 32AWG...28AWG
Rated voltage: 450V
на замовлення 4437 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARWIN - G125-0020005 - Kontakt, Gecko-SL G125, Buchsenkontakt, Crimpanschluss, tariffCode: 85366990, rohsCompliant: Y-EX, Zur Verwendung mit: Steckverbindergehäuse der Baureihe Gecko G125, Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktausführung: Buchsenkontakt, Kontaktmaterial: Berylliumkupfer, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Leiterstärke (AWG), max.: 28AWG, Nennstrom: 2.8A, euEccn: NLR, Leiterstärke (AWG), min.: 32AWG, Produktpalette: Gecko-SL G125, productTraceability: No, Kontaktanschluss: Crimpanschluss, SVHC: Lead (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Contact Finish: Gold
Contact Termination: Crimp
Wire Gauge: 28-32 AWG
Pin or Socket: Socket
Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Мінімальне замовлення: 116
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: Y-EX
Zur Verwendung mit: Steckverbindergehäuse der Baureihe Gecko G125
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktausführung: Buchsenkontakt
Kontaktmaterial: Berylliumkupfer
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Leiterstärke (AWG), max.: 28AWG
Nennstrom: 2.8A
euEccn: NLR
Leiterstärke (AWG), min.: 32AWG
Produktpalette: Gecko-SL G125
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Crimpanschluss
SVHC: Lead (04-Feb-2026)
Мінімальне замовлення: 7
Мінімальне замовлення: 99
G125-0020005
Додати до обраних Обраний товар
товару немає в наявності
G125-0020005 G125-0020005 Виробник : Harwin G125-001-002.pdf Headers & Wire Housings 1.25MM F CONTACT 28-32AWG