G125-1020005
G125-1020005 Harwin Inc.
PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN PIN 28-32AWG CRIMP GOLD
Packaging: Bulk
Contact Finish: Gold
Contact Termination: Crimp
Wire Gauge: 28-32 AWG
Pin or Socket: Pin
Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm)
на замовлення 13699 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARWIN - G125-1020005 - Kontakt, Gecko-SL G125, Stiftkontakt, Crimpanschluss, tariffCode: 85366990, rohsCompliant: Y-EX, Zur Verwendung mit: Steckverbindergehäuse der Baureihe Gecko G125, Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktausführung: Stiftkontakt, Kontaktmaterial: Messing, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Leiterstärke (AWG), max.: 28AWG, Nennstrom: 2.8A, euEccn: NLR, Leiterstärke (AWG), min.: 32AWG, Produktpalette: Gecko-SL G125, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kontaktanschluss: Crimpanschluss, SVHC: Lead (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: Y-EX
Zur Verwendung mit: Steckverbindergehäuse der Baureihe Gecko G125
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktausführung: Stiftkontakt
Kontaktmaterial: Messing
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Leiterstärke (AWG), max.: 28AWG
Nennstrom: 2.8A
euEccn: NLR
Leiterstärke (AWG), min.: 32AWG
Produktpalette: Gecko-SL G125
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kontaktanschluss: Crimpanschluss
SVHC: Lead (25-Jun-2025)
на замовлення 550 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
G125-1020005 G125-1020005 Виробник : Harwin G125_101_102.pdf Headers & Wire Housings GECKO G125 1.25MM M CONTACT 26AWG
Мінімальне замовлення: 4
Мінімальне замовлення: 129
G125-1020005 G125-1020005 Виробник : HARWIN PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf Category: Raster signal connectors 1,25mm
Description: Contact; male; Gecko; Gecko,Gecko-MT,Gecko-SL; gold-plated; 2A
Type of connector: wire-wire/PCB
Connector: contact
Kind of connector: male
Manufacturer series: Gecko
Application - series/manufacturer: Gecko; Gecko-MT; Gecko-SL
Contact plating: gold-plated
Wire size: 32AWG...28AWG
Electrical mounting: crimped
Mechanical mounting: for cable
Current rating: 2A
Contacts pitch: 1.25mm
Rated voltage: 450V