Продукція > HARWIN INC. > G125-2042096L0
G125-2042096L0
G125-2042096L0 Harwin Inc.
G125-204XX96L0.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN RCPT HSG 20POS 1.25MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 20
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
на замовлення 179 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 20POS 1.25MM, Packaging: Bulk, Features: Potting Wall, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 20, Pitch: 0.049" (1.25mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-2042096L0 G125-2042096L0 Виробник : HARWIN G125-204XX96L0.pdf Description: HARWIN - G125-2042096L0 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, G125, Buchse, 20 -polig, 1.25 mm
tariffCode: 85366930
Anzahl der Positionen: 20-polig
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Kontakte der Produktreihe G125
usEccn: EAR99
Produktpalette: G125
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 295 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
G125-2042096L0 G125-2042096L0 Виробник : Harwin G125-204XX96L0.pdf Headers & Wire Housings 1.25MM F HSG 2X10 POS