Продукція > HARWIN > G125-2043496L0
G125-2043496L0
G125-2043496L0 Harwin
G125_204XX96L0.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings GECKO G125 1.25MM F HSG 2X13 POS
на замовлення 1044 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Raster signal connectors 1,25mm, Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; female; PIN: 34; Gecko Latch; 2A, Type of connector: wire-wire/PCB, Connector: plug, Kind of connector: female, Number of pins: 34, Manufacturer series: Gecko Latch, Current rating: 2A, Electrical mounting: crimped, Mechanical mounting: for cable, Contacts pitch: 1.25mm, Connector pinout layout: 2x17, Flammability rating: UL94V-0, Body material: polyamide, Kind of package: bulk, Locking system: latch.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-2043496L0 G125-2043496L0 Виробник : Harwin Inc. PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf Description: CONN RCPT HSG 34POS 1.25MM
Features: Potting Wall
Packaging: Bag
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 34
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Number of Rows: 2
на замовлення 950 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G125-2043496L0 G125-2043496L0 Виробник : HARWIN PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf Description: HARWIN - G125-2043496L0 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, G125, Buchse, 34 -polig, 1.25 mm
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 34-polig
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Kontakte der Produktreihe G125
usEccn: EAR99
Produktpalette: G125
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 128 шт:
Мінімальне замовлення: 3
G125-2043496L0 Виробник : Harwin PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf Conn Housing F 34 POS 1.25mm Crimp ST Cable Mount 34 Terminal 1 Port Bulk/Loose
на замовлення 51 шт:
G125-2043496L0 Виробник : HARWIN PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf Category: Raster signal connectors 1,25mm
Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; female; PIN: 34; Gecko Latch; 2A
Type of connector: wire-wire/PCB
Connector: plug
Kind of connector: female
Number of pins: 34
Manufacturer series: Gecko Latch
Current rating: 2A
Electrical mounting: crimped
Mechanical mounting: for cable
Contacts pitch: 1.25mm