Продукція > HARWIN INC. > G125-2240696F2
G125-2240696F2
G125-2240696F2 Harwin Inc.
DRG-02839-Technical-Drawing-Datasheet-G125-224XX96F2-pdf.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN RCPT HSG 6POS 1.25MM
Packaging: Bag
Features: Mating Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Green
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 6
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
на замовлення 999 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 6POS 1.25MM, Packaging: Bag, Features: Mating Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 6, Pitch: 0.049" (1.25mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-2240696F2 G125-2240696F2 Виробник : Harwin G125-224XX96F2.pdf Headers & Wire Housings Gecko-SL 1.25MM F 2X3 HOUSING W/ PANEL MOUNT