Продукція > HARWIN INC. > G125-2241296F1
G125-2241296F1
G125-2241296F1 Harwin Inc.
PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN RCPT HSG 12POS 1.25MM
Packaging: Bulk
Features: Jackscrews, Mounting Flange, Polarizing Key
Number of Positions: 12
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Number of Rows: 2
на замовлення 1416 шт:
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 12POS 1.25MM, Packaging: Bulk, Features: Jackscrews, Mounting Flange, Polarizing Key, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 12, Pitch: 0.049" (1.25mm), Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-2241296F1 G125-2241296F1 Виробник : HARWIN PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf Description: HARWIN - G125-2241296F1 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, Gecko SL G125, Buchse, 12 -polig, 1.25 mm
tariffCode: 85366930
Anzahl der Positionen: 12-polig
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm