Продукція > HARWIN INC. > G125-2241296F2
G125-2241296F2
G125-2241296F2 Harwin Inc.
PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN RCPT HSG 12POS 1.25MM
Packaging: Bag
Features: Mating Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts
Color: Green
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Number of Rows: 2
на замовлення 22 шт:
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 12POS 1.25MM, Packaging: Bag, Features: Mating Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.049" (1.25mm), Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції G125-2241296F2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-2241296F2 G125-2241296F2 Виробник : Harwin G125-224XX96F2.pdf Headers & Wire Housings 1.25MM F 2X6 HOUSING W/ REVERSE FIX