Продукція > HARWIN INC. > G125-2241296F3
G125-2241296F3
G125-2241296F3 Harwin Inc.
PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN RCPT HSG 12POS 1.25MM
Packaging: Bag
Features: Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key
Number of Positions: 12
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 12POS 1.25MM, Packaging: Bag, Features: Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 12, Pitch: 0.049" (1.25mm), Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції G125-2241296F3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-2241296F3 G125-2241296F3 Виробник : Harwin G125-224XX96F3.pdf Headers & Wire Housings 1.25MM F 2X6 HOUSING W/ PANEL MOUNT