Продукція > HARWIN INC. > G125-2241296F5
G125-2241296F5
G125-2241296F5 Harwin Inc.
PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN RCPT HSG 12POS 1.25MM
Packaging: Bag
Features: Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts
Number of Positions: 12
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
на замовлення 64 шт:
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 12POS 1.25MM, Packaging: Bag, Features: Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 12, Pitch: 0.049" (1.25mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-2241296F5 G125-2241296F5 Виробник : Harwin G125_224XX96F5.pdf Headers & Wire Housings Gecko-SL 5+5 Pos MCableHouse Rear Panel Mount
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
G125-2241296F5 G125-2241296F5 Виробник : HARWIN 3110631.pdf Description: HARWIN - G125-2241296F5 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, Gecko SL G125, Buchse, 12 -polig, 1.25 mm
tariffCode: 85389099
Anzahl der Positionen: 12-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm