Продукція > HARWIN INC. > G125-224209600
G125-224209600
G125-224209600 Harwin Inc.
G125-224XX9600.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN RCPT HSG 20POS 1.25MM
Features: Mounting Flange, Polarizing Key
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Number of Rows: 2
на замовлення 128 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 20POS 1.25MM, Features: Mounting Flange, Polarizing Key, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 20, Pitch: 0.049" (1.25mm), Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free, Number of Rows: 2.