Продукція > HARWIN INC. > G125-2242096F1
G125-2242096F1
G125-2242096F1 Harwin Inc.
PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN RCPT HSG 20POS 1.25MM
Features: Jackscrews, Mounting Flange, Polarizing Key
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Number of Rows: 2
на замовлення 1068 шт:
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 20POS 1.25MM, Features: Jackscrews, Mounting Flange, Polarizing Key, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 20, Pitch: 0.049" (1.25mm), Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 644 шт:
Кількість Ціна
G125-2242096F1 G125-2242096F1 Виробник : HARWIN PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf Description: HARWIN - G125-2242096F1 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, Gecko SL G125, Buchse, 20 -polig, 1.25 mm
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 20-polig
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Kontakte der Produktreihe G125
usEccn: EAR99
Produktpalette: Gecko SL G125
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 40 шт:
на замовлення 10 шт:
G125-2242096F1 Виробник : Harwin G125-204L0_Harwin.pdf Роз'єм 2-рядний, Вид = Розетка, К-сть конт. = 20, Крок, мм = 1,25, Серія = Gecko-SL, Тип монт. = на кабель, В-нь між рядами = 1,25 мм,... Група товару: Роз'єми Корпус: Cable Од. вим: шт