Продукція > HARWIN > G125-2242096F2
G125-2242096F2
G125-2242096F2 HARWIN
3110631.pdf
Виробник: HARWIN
Description: HARWIN - G125-2242096F2 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, G125, Buchse, 20 -polig, 1.25 mm
tariffCode: 85366930
Anzahl der Positionen: 20-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Kontakte der Produktreihe G125
usEccn: EAR99
Produktpalette: G125
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 20POS 1.25MM, Packaging: Bulk, Features: Mating Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 20, Pitch: 0.049" (1.25mm), Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-2242096F2 G125-2242096F2 Виробник : Harwin G125-224XX96F2.pdf Headers & Wire Housings 1.25MM F 2X10 HSNG W/ REVERSE FIX
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
G125-2242096F2 G125-2242096F2 Виробник : Harwin Inc. C125XX_G125_Gecko_Connectors.pdf Description: CONN RCPT HSG 20POS 1.25MM
Packaging: Bulk
Features: Mating Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Green
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 20
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)