Продукція > HARWIN > G125-2242096F3
G125-2242096F3
G125-2242096F3 HARWIN
3110631.pdf
Виробник: HARWIN
Description: HARWIN - G125-2242096F3 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, G125, Buchse, 20 -polig, 1.25 mm
tariffCode: 85366930
Anzahl der Positionen: 20-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Kontakte der Produktreihe G125
usEccn: EAR99
Produktpalette: G125
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 20POS 1.25MM, Packaging: Bag, Features: Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 20, Pitch: 0.049" (1.25mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-2242096F3 G125-2242096F3 Виробник : Harwin Inc. DRG-02840-Technical-Drawing-Datasheet-G125-224XX96F3-pdf.pdf Description: CONN RCPT HSG 20POS 1.25MM
Packaging: Bag
Features: Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key
Color: Green
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
на замовлення 244 шт:
Кількість Ціна
G125-2242096F3 G125-2242096F3 Виробник : Harwin G125-224XX96F3.pdf Headers & Wire Housings 1.25MM F 2X10 HSNG W/ PANEL MOUNT
на замовлення 13 шт:
G125-2242096F3 Виробник : Harwin DRG-02840-Technical-Drawing-Datasheet-G125-224XX96F3-pdf.pdf 10+10 Pos. Female DIL Cable Housing Screw-Lok Rev