Продукція > HARWIN > G125-2242696F5
G125-2242696F5
G125-2242696F5 HARWIN
3110631.pdf
Виробник: HARWIN
Description: HARWIN - G125-2242696F5 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, Gecko SL G125, Buchse, 26 -polig, 1.25 mm
tariffCode: 85389099
Anzahl der Positionen: 26-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Buchsenkontakte der Produktreihe Gecko G125 von Harwin
usEccn: EAR99
Produktpalette: Gecko SL G125
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 23 шт:
Написати відгук
Description: HARWIN - G125-2242696F5 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, Gecko SL G125, Buchse, 26 -polig, 1.25 mm, tariffCode: 85389099, Anzahl der Positionen: 26-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 1.25mm, Ausführung: Buchse, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Buchsenkontakte der Produktreihe Gecko G125 von Harwin, usEccn: EAR99, Produktpalette: Gecko SL G125, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-2242696F5 G125-2242696F5 Виробник : Harwin G125_224XX96F5-2526276.pdf Power to the Board 13+13 Pos FCableHouse Rear Panel Mount
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
G125-2242696F5 G125-2242696F5 Виробник : Harwin Inc. C125XX_G125_Gecko_Connectors.pdf Description: CONN RCPT HSG 26POS 1.25MM
Features: Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts
Packaging: Bag
Color: Green
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 26
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)