Продукція > HARWIN INC. > G125-224349600
G125-224349600
G125-224349600 Harwin Inc.
PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN RCPT HSG 34POS 1.25MM
Features: Mounting Flange, Polarizing Key
Packaging: Bulk
Color: Green
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 34
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Number of Rows: 2
на замовлення 197 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Raster signal connectors 1,25mm, Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; female; PIN: 34; Gecko-SL; 2A; 2x17, Manufacturer series: Gecko-SL, Mechanical mounting: for cable, Locking system: threaded joint, Body material: polyamide, Connector pinout layout: 2x17, Flammability rating: UL94V-0, Contacts pitch: 1.25mm, Current rating: 2A, Number of pins: 34, Type of connector: wire-wire/PCB, Kind of package: bulk, Connector: plug, Electrical mounting: crimped, Kind of connector: female.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 921 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G125-224349600 Виробник : HARWIN PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf Category: Raster signal connectors 1,25mm
Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; female; PIN: 34; Gecko-SL; 2A; 2x17
Manufacturer series: Gecko-SL
Mechanical mounting: for cable
Locking system: threaded joint
Body material: polyamide
Connector pinout layout: 2x17
Flammability rating: UL94V-0
Contacts pitch: 1.25mm
Current rating: 2A