Продукція > HARWIN > G125-2243496F2
G125-2243496F2
G125-2243496F2 HARWIN
3110631.pdf
Виробник: HARWIN
Description: HARWIN - G125-2243496F2 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, G125, Buchse, 34 -polig, 1.25 mm
tariffCode: 85366930
Anzahl der Positionen: 34-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Kontakte der Produktreihe G125
usEccn: EAR99
Produktpalette: G125
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 34POS 1.25MM, Packaging: Bag, Features: Mating Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 34, Pitch: 0.049" (1.25mm), Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції G125-2243496F2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-2243496F2 G125-2243496F2 Виробник : Harwin Inc. PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf Description: CONN RCPT HSG 34POS 1.25MM
Packaging: Bag
Features: Mating Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts
Color: Green
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 34
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
G125-2243496F2 G125-2243496F2 Виробник : Harwin G125-224XX96F2.pdf Headers & Wire Housings 1.25MM F 2X17 HSNG W/ REVERSE FIX