Продукція > HARWIN > G125-2243496F3
G125-2243496F3
G125-2243496F3 Harwin
G125-224XX96F3.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings Gecko-SL 1.25MM F 2X13 VERT SMT REVERSE FIX TAPE
на замовлення 962 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 34POS 1.25MM, Packaging: Bag, Features: Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 34, Pitch: 0.049" (1.25mm), Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-2243496F3 G125-2243496F3 Виробник : Harwin Inc. PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf Description: CONN RCPT HSG 34POS 1.25MM
Packaging: Bag
Features: Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key
Color: Green
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 34
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)