Продукція > HARWIN INC. > G125-2245096F1
G125-2245096F1
G125-2245096F1 Harwin Inc.
PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN RCPT HSG 50POS 1.25MM
Packaging: Bulk
Features: Jackscrews, Mounting Flange, Polarizing Key
Color: Green
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 50
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
на замовлення 2349 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 50POS 1.25MM, Packaging: Bulk, Features: Jackscrews, Mounting Flange, Polarizing Key, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 50, Pitch: 0.049" (1.25mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 879 шт:
Кількість Ціна
G125-2245096F1 G125-2245096F1 Виробник : HARWIN PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf Description: HARWIN - G125-2245096F1 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, Gecko SL G125, Buchse, 50 -polig, 1.25 mm
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 50-polig
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm