Продукція > HARWIN > G125-2245096F2
G125-2245096F2
G125-2245096F2 Harwin
G125-224XX96F2.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings 1.25MM F 2X25 HSNG W/ REVERSE FIX
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 50POS 1.25MM, Features: Mating Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 50, Pitch: 0.049" (1.25mm), Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-2245096F2 G125-2245096F2 Виробник : Harwin Inc. DRG-02839-Technical-Drawing-Datasheet-G125-224XX96F2-pdf.pdf Description: CONN RCPT HSG 50POS 1.25MM
Features: Mating Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts
Packaging: Bag
Color: Green
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 50
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)