Продукція > HARWIN > G125-2245096F3
G125-2245096F3
G125-2245096F3 HARWIN
3110631.pdf
Виробник: HARWIN
Description: HARWIN - G125-2245096F3 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, G125, Buchse, 50 -polig, 1.25 mm
tariffCode: 85366930
Anzahl der Positionen: 50-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Kontakte der Produktreihe G125
usEccn: EAR99
Produktpalette: G125
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 50POS 1.25MM, Features: Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 50, Pitch: 0.049" (1.25mm), Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-2245096F3 G125-2245096F3 Виробник : Harwin Inc. DRG-02840-Technical-Drawing-Datasheet-G125-224XX96F3-pdf.pdf Description: CONN RCPT HSG 50POS 1.25MM
Features: Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Green
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 50
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Number of Rows: 2
на замовлення 995 шт:
Кількість Ціна
G125-2245096F3 G125-2245096F3 Виробник : Harwin G125-224XX96F3.pdf Headers & Wire Housings 1.25MM F 2X25 HSNG W/ PANEL MOUNT