Продукція > HARWIN > G125-3040696L4
G125-3040696L4
G125-3040696L4 HARWIN
PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf
Виробник: HARWIN
Category: Raster signal connectors 1,25mm
Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; male; PIN: 6; Gecko; 2A; 450V; 1.25mm
Manufacturer series: Gecko
Electrical mounting: crimped
Kind of connector: male
Connectors application: for 26AWG contacts; for 32-28AWG contacts
Mechanical mounting: for cable
Locking system: latch
Connector variant: for overmolding; w/o contacts
Connector: plug
Spatial orientation: straight
Contacts pitch: 1.25mm
Current rating: 2A
Number of pins: 6
Rated voltage: 450V
Connector pinout layout: 2x3
Type of connector: wire-wire/PCB
на замовлення 185 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Raster signal connectors 1,25mm, Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; male; PIN: 6; Gecko; 2A; 450V; 1.25mm, Manufacturer series: Gecko, Electrical mounting: crimped, Kind of connector: male, Connectors application: for 26AWG contacts; for 32-28AWG contacts, Mechanical mounting: for cable, Locking system: latch, Connector variant: for overmolding; w/o contacts, Connector: plug, Spatial orientation: straight, Contacts pitch: 1.25mm, Current rating: 2A, Number of pins: 6, Rated voltage: 450V, Connector pinout layout: 2x3, Type of connector: wire-wire/PCB.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-3040696L4 G125-3040696L4 Виробник : Harwin G125_304XX96L4.pdf Headers & Wire Housings 1.25MM M HSG 2X3P W/LATCH
на замовлення 407 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G125-3040696L4 G125-3040696L4 Виробник : Harwin Inc. PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf Description: CONN HDR HSG 6POS 1.25MM
Packaging: Bag
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 6
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Number of Rows: 2
на замовлення 725 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G125-3040696L4 G125-3040696L4 Виробник : HARWIN PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf Description: HARWIN - G125-3040696L4 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, G125, Buchse, 6 -polig, 1.25 mm
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 6-polig
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Kontakte der Produktreihe G125
usEccn: EAR99
Produktpalette: G125
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 88 шт:
Мінімальне замовлення: 3
G125-3040696L4 G125-3040696L4 Виробник : Harwin 6560page8.pdf Conn Housing M 6 POS 1.25mm Crimp ST Cable Mount Bulk/Loose