Продукція > HARWIN > G125-3041096L4
G125-3041096L4
G125-3041096L4 HARWIN
G125-304XX96L4.pdf
Виробник: HARWIN
Category: Raster signal connectors 1,25mm
Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; male; PIN: 10; Gecko; 2A; 450V; 2x5
Manufacturer series: Gecko
Connector: plug
Type of connector: wire-wire/PCB
Contacts pitch: 1.25mm
Current rating: 2A
Number of pins: 10
Rated voltage: 450V
Connector pinout layout: 2x5
Spatial orientation: straight
Electrical mounting: crimped
Connector variant: for overmolding; w/o contacts
Kind of connector: male
Connectors application: for 26AWG contacts; for 32-28AWG contacts
Mechanical mounting: for cable
Locking system: latch
на замовлення 200 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Raster signal connectors 1,25mm, Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; male; PIN: 10; Gecko; 2A; 450V; 2x5, Manufacturer series: Gecko, Connector: plug, Type of connector: wire-wire/PCB, Contacts pitch: 1.25mm, Current rating: 2A, Number of pins: 10, Rated voltage: 450V, Connector pinout layout: 2x5, Spatial orientation: straight, Electrical mounting: crimped, Connector variant: for overmolding; w/o contacts, Kind of connector: male, Connectors application: for 26AWG contacts; for 32-28AWG contacts, Mechanical mounting: for cable, Locking system: latch.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-3041096L4 G125-3041096L4 Виробник : Harwin G125_304XX96L4.pdf Headers & Wire Housings 1.25MM M HSG 2x5 POS LAT
на замовлення 709 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G125-3041096L4 G125-3041096L4 Виробник : Harwin Inc. G125-304XX96L4.pdf Description: CONN HDR HSG 10POS 1.25MM
Features: Potting Wall
Packaging: Bag
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Number of Rows: 2
на замовлення 905 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G125-3041096L4 G125-3041096L4 Виробник : HARWIN G125-304XX96L4.pdf Description: HARWIN - G125-3041096L4 - Steckverbindergehäuse, G125, Stecker, 10 -polig, 1.25 mm, Kontakte der Produktreihe G125
tariffCode: 39269097
Anzahl der Positionen: 10-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm
Ausführung: Stecker
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Kontakte der Produktreihe G125
usEccn: EAR99
Produktpalette: G125
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 101 шт:
Мінімальне замовлення: 3
G125-3041096L4 G125-3041096L4 Виробник : Harwin 6560page8.pdf Conn Housing M 10 POS 1.25mm Crimp ST Cable Mount Bulk/Loose